COMEDY 079 -uitverkocht-

COMEDY 079  -uitverkocht-

COMEDY 079 -uitverkocht-

Datum: vrijdag 8 april 2022
Aanvang: 20:30 uur
Deuren open: 30 minuten voor aanvang
Entree: € 7,-

Categorie:


INFORMATIE

Op vrijdag 8 april 2022 vanaf 20:00 uur opent JJ Music House haar deuren voor een avond vol humor en plezier. Met een line-up van maar liefst 8 comedians hopen we dat de lach nog lang zal nagalmen in Zoetermeer en ver daarbuiten! Mis het niet en bestel nu online je kaarten.

 

Bestel HIER je ticket.

.

.

Abu Younis “Abu heeft als kind altijd gedroomd om iets in het theater te doen. Hij is ongeveer 6 maanden geleden begonnen met stand-up comedy. Hij is een verhalenverteller en wil met comedy mensen laten lachen en tegelijkertijd aan het denken zetten.”



Minouche: “Persoonlijke onzekerheid en angsten (over wat andere van haar vinden) waren altijd een obstakel in bepaalde keuzes. Toch bleek haar gedrevenheid groter en zo begon zij aan het avontuur als stand-up comedian. Het opkijken naar de wereld waarin je niemand begrijpt of volgt heeft vooral gezorgd dat zij uniek is door een combinatie te creëren van humor en kwetsbaarheid. Elke lach is een kracht voor positieve energie waarmee ze alles kan overwinnen.”



Imran Moody, alias  “Die knappe gozer uit Amstelveen” is 25 jaar oud en gelooft dat God hem op de aarde heeft geplaatst om mensen te laten lachen. Zijn leven is 1 grote joke, zo heeft hij eczeem, is allergisch voor bijna alles en heeft ook nog eens heel veel angsten. Zijn droom is om de allergrootste comedian te worden… oftewel binnenkort is hij glazenwasser. Maar! Zijn doel is om zoveel mogelijk mensen te laten lachen, want ook al is het leven soms klote, ziet Imran het als zijn taak om het net iets minder klote te maken.



Frank Brink Deze gortdroge comedian woont in Leiden, maar is meestal verdwaald, op het kantoor, in het leven en sinds 2 jaar ook op het podium.



Yvette: “Een rasechte Zoetermeerse van ‘ergens in de dertig’ met een passie voor comedy en plezier maken. Op een openhartige, gevoelige en relativerende wijze neemt ze je graag mee in haar persoonlijke belevingswereld over de geneugten van het leven.



Duncan MacDonald is een in Suriname geboren en getogen stand-up comedian. De afgelopen jaren heeft hij hard gewerkt aan zijn carrière tot dat ene ding roet in het eten gooide. Maar hij is net onkruid en is terug. Hij houdt van zelfspot en bespreekt graag dingen die hij meemaakt en hij zich aan kan storen.



Ronald Oudman is een comedian / cabaretier die houdt van absurdistische humor en onverwachte uitbarstingen. Zijn motto is: Ik heb niks tegen humor, maar het moet wel leuk blijven! Meer info is te vinden op zijn website: www.studiodegarnaal.nl/theater



Jonathan Bergmann is een 32-jarige Edenaar met Haagse roots en IT-er met journalistieke opleiding. Hij komt met een baard, een bril en een boel grappen. Hij startte met comedy tijdens de langst aaneengesloten periode van gesloten comedyclubs. Gevoel voor timing is dus nog een aandachtspuntje.